ERLA201LIN122KA35M
MFR.Part #
ERLA201LIN122KA35M
JLCPCB Part #
C1609802
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 14.2mm 200V 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 7.71A@50kHz ±10% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS