E32D800CPN473MDD0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D800CPN473MDD0U
JLCPCB Part #
C3812848
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 130.18mm 2000hrs@105℃ 25.31A@120Hz 28.6mm 47000uF 6.1mΩ@120Hz 63.5mm 80V ±20% 螺栓,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS