E37L351CPN682MEB7U
MFR.Part #
E37L351CPN682MEB7U
JLCPCB Part #
C3812908
Package
Bolt,D76.2xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 118mm 15mΩ@120Hz 18.1A@120Hz 31.8mm 350V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS