LNK2V682MSEHBN
MFR.Part #
LNK2V682MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618166
Package
Bolt,D76.2xL118mm
Description
-25℃~+85℃ 118mm 26.6A@10kHz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS