ELXV500ETD181MJ20S
MFR.Part #
ELXV500ETD181MJ20S
JLCPCB Part #
C5113858
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 180uF 21.5mm 3000hrs@105℃ 472.5mA@120Hz 50V 5mm ±20% Plugin,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS