E37F351CPS682MEB7U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37F351CPS682MEB7U
Description
-40℃~+85℃ 14mΩ@120Hz 26.4A@3kHz 31.8mm 350V 6800uF 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS