E37L451CPN472MEB7U
MFR.Part #
E37L451CPN472MEB7U
JLCPCB Part #
C3813215
Package
Bolt,D76.2xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 118mm 15.1A@120Hz 22mΩ@120Hz 31.8mm 450V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS