EKMR251VSN821MQ45S
MFR.Part #
EKMR251VSN821MQ45S
JLCPCB Part #
C3724384
Package
Plugin,D25.4xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.13A@120Hz 2000hrs@105℃ 25.4mm 250V 47.5mm 820uF ±20% 插件,D25.4xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS