EKHE401ELL121MU40S
MFR.Part #
EKHE401ELL121MU40S
JLCPCB Part #
C5113511
Package
Plugin,D14.5xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 14.5mm 2000hrs@105℃ 400V 42mm 7.5mm 810mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS