EKMS401VSN391MQ45S
MFR.Part #
EKMS401VSN391MQ45S
JLCPCB Part #
C3721843
Package
Plugin,D25.4xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.63A@120Hz 10mm 25.4mm 3000hrs@105℃ 390uF 400V 47.5mm ±20% 插件,D25.4xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS