EKMZ451VSN391MQ45S
MFR.Part #
EKMZ451VSN391MQ45S
JLCPCB Part #
C3725281
Package
Plugin,D25.4xL47.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.67A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 390uF 450V 47.5mm ±20% 插件,D25.4xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS