APSG250ELL221MHB5S
MFR.Part #
APSG250ELL221MHB5S
JLCPCB Part #
C133440
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 1500hrs@105℃ 16mΩ@100kHz 220uF 25V 3.5mm 4.65A@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS