E92F401VNT222MUA5U
MFR.Part #
E92F401VNT222MUA5U
JLCPCB Part #
C3723608
Package
Plugin,D45xL107.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10.4A@120Hz 107.5mm 2200uF 25mm 400V 45mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D45xL107.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS