EKMS451VSN221MA25S
MFR.Part #
EKMS451VSN221MA25S
JLCPCB Part #
C961292
Package
Plugin,D30xL27.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.24A@120Hz 10mm 220uF 27.5mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% 插件,D30xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS