EKMH451VND471MA50M
MFR.Part #
EKMH451VND471MA50M
JLCPCB Part #
C1609646
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 2.4596A@100kHz 2000hrs@105℃ 22.5mm 35mm 450V 470uF 50mm 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS