E36D501LPN101MA41U
MFR.Part #
E36D501LPN101MA41U
JLCPCB Part #
C3813325
Package
Bolt,D35xL41mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 3.918Ω@120Hz 35mm 41mm 500V 600mA@120Hz ±20% 螺栓,D35xL41mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS