EPAG401ELL330MJ35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EPAG401ELL330MJ35S
JLCPCB Part #
C1599896
Package
Plugin,D10xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 300mA@120Hz 33uF 35mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS