E91F351VNT222MUA5U
MFR.Part #
E91F351VNT222MUA5U
JLCPCB Part #
C3722709
Package
Plugin,D45xL107.5mm
Description
-25℃~+105℃ 107.5mm 22.5mm 2200uF 350V 45mm 5000hrs@105℃ 7.1A@120Hz ±20% 插件,D45xL107.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS