SLPX823M010H9P3
MFR.Part #
SLPX823M010H9P3
JLCPCB Part #
C3723361
Package
Plugin,D35xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 5mm 8.5A@120Hz 82000uF 9mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS