AVGA108M16H32T-F
MFR.Part #
AVGA108M16H32T-F
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 14mm 16V 2000hrs@105℃ 560mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS