380LX822M100A062
MFR.Part #
380LX822M100A062
JLCPCB Part #
C19447632
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 40mΩ@120Hz 63mm 8.1A@20kHz 8200uF ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS