171473J630H-F
MFR.Part #
171473J630H-F
JLCPCB Part #
C3786846
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS