SLP681M180E3P3
MFR.Part #
SLP681M180E3P3
JLCPCB Part #
C3723279
Package
Plugin,D30xL3mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 293mΩ 3000hrs@105℃ 30mm 3mm 680uF ±20% 插件,D30xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS