SLPX221M400E3P3
MFR.Part #
SLPX221M400E3P3
JLCPCB Part #
C3724710
Package
Plugin,D30xL3mm
Description
-25℃~+85℃ 1.66A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 3mm 400V 905mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS