SLPX681M180E1P3
MFR.Part #
SLPX681M180E1P3
JLCPCB Part #
C3723877
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.46A@120Hz 25mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS