CGS612U050R4C
MFR.Part #
CGS612U050R4C
JLCPCB Part #
C2622135
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 20mΩ@120Hz 34.93mm 50V 6100uF 7.9A@120Hz 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS