SEK100M200ST
MFR.Part #
SEK100M200ST
JLCPCB Part #
C4155496
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 13mm 19.9Ω 2000hrs@105℃ 200V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS