SLPX821M250C9P3
MFR.Part #
SLPX821M250C9P3
JLCPCB Part #
C3723119
Package
Plugin,D25xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 243mΩ@120Hz 250V 25mm 3.01A@120Hz 3000hrs@85℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D25xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS