AVGA476M06C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVGA476M06C12T-F
Description
-40℃~+105℃ 15.87Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 47uF 5mm 6.3V 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS