SLPX102M220C9P3
MFR.Part #
SLPX102M220C9P3
JLCPCB Part #
C3721955
Package
Plugin,D25xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 220V 25mm 3.53A@120Hz 3000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件,D25xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS