5KP90CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP90CA-TP
JLCPCB Part #
C3703430
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 100V 10uA 146V 34A 5kW 90V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS