A5KP48CA-G
MFR.Part #
A5KP48CA-G
JLCPCB Part #
C2625035
Description
-55℃~+150℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.6A 77.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS