A5KP20CA-G
MFR.Part #
A5KP20CA-G
JLCPCB Part #
C2628920
Description
-55℃~+150℃ 154.32A 20V 22.2V 2uA 32.4V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS