P5KE150CA-AP
MFR.Part #
P5KE150CA-AP
JLCPCB Part #
C19989894
Description
-65℃~+175℃ 150V 192.5V 2.1A 243V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS