MLP143M035EB0A
MFR.Part #
MLP143M035EB0A
JLCPCB Part #
C3308677
Package
Plugin,P=25.4mm
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 14000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 35V 35mΩ ±20% 插件,P=25.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded