SLP680M420A1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP680M420A1P3
JLCPCB Part #
C7082734
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 27mm 3000hrs@105℃ 4.879Ω@120Hz 420V 550mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS