128ALG016MGBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
128ALG016MGBJ
JLCPCB Part #
C6040952
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 11mΩ 1200uF 13.5mm 1500hrs@125℃ 16V 305mA@120Hz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS