MLP143M035EB1A
MFR.Part #
MLP143M035EB1A
JLCPCB Part #
C2622694
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 14000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 35V 35mΩ@120Hz 9.6A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded