APXG200ARA221MH80G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXG200ARA221MH80G
JLCPCB Part #
C3275551
Package
SMD,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 20V 220uF 23mΩ 3.3A@100kHz 8mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS