APXJ200ARA221MH70G
MFR.Part #
APXJ200ARA221MH70G
JLCPCB Part #
C2158043
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 165mA@120Hz 20V 220uF 28mΩ 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS