EGQB250ELL162MK25H
MFR.Part #
EGQB250ELL162MK25H
JLCPCB Part #
C5113455
Package
Plugin,D12.5xL26.5mm
Description
-40℃~+150℃ 1.746A@120Hz 1000hrs@150℃ 12.5mm 1600uF 25V 26.5mm 5mm 80mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS