EGVD630ELL182MMP1H
MFR.Part #
EGVD630ELL182MMP1H
JLCPCB Part #
C1581983
Description
-40℃~+135℃ 1800uF 18mm 2.952A@120Hz 2000hrs@135℃ 24mΩ@100kHz 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS