APXE6R3ARA152MJC0G
MFR.Part #
APXE6R3ARA152MJC0G
JLCPCB Part #
C3274893
Package
SMD,D10xL12.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ 12.2mm 1500uF 2000hrs@105℃ 5.5A@100kHz 6.3V Polymer ±20% SMD,D10xL12.2mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS