ETOR451CTH222ME79U
MFR.Part #
ETOR451CTH222ME79U
JLCPCB Part #
C5699702
Package
Bolt,D76.2xL81mm
Description
-40℃~+105℃ 13.5A@120Hz 2200uF 31.8mm 450V 48mΩ@120Hz 76.2mm 81mm ±20% Bolt,D76.2xL81mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS