RC100M470LO8*16TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M470LO8*16TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365803
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 47uF 510mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS