RC400M470LO16*22TH-2A1Et
MFR.Part #
RC400M470LO16*22TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C2987858
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 22mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS