KN063M222SI225*30TA-1A3ET
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
KN063M222SI225*30TA-1A3ET
JLCPCB Part #
C7211189
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 2200uF 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 63V ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS