RC400M330LO13*20TH-2A1E
MFR.Part #
RC400M330LO13*20TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365808
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 20mm 33uF 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS