RC035M470LO5*11TH-2A1E
MFR.Part #
RC035M470LO5*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365796
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 220mA@100kHz 2mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS