RC063M101LO10*13TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC063M101LO10*13TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365795
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 13mm 3000hrs@105℃ 535mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS